Üye olmak ücretli midir?

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

FBMSupplement.com sadece internet üzerinden mi satış yapmaktadır?

FBMSupplement.com kurulduğu günden bu yana internet odaklı bir perakende satış firması olmasının yanında aynı zamanda fiziksel mağazaları ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Şu anda İstanbul Büyükçekmece` de mağazamız ile tüketicilerin hizmetindedir. Mağazamızın iletişim bilgileri için lütfen tıklayınız.

Sanal mağaza ve fiziksel mağazalarınız arasında satış şartları farklılık göstermekte midir?

Herhangi bir müşterimizin mağdur olmaması amacı ile internet satış platformumuz ile tüm mağazalarımız satış koşulları açısından uyum gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Satılan ürünler garantili midir?

FBMSupplement.com satışını gerçekleştirdiği tüm ürünleri resmi Türkiye ithalatçılardan temin etmekte olup, tüm ürünlerin gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özen göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana FBMSupplement.com sattığı her ürünle ilgili müşterilerden gelen potansiyel yorum ve şikayetleri en iyi şekilde cevaplamaya çalışmıştır.

Sattığınız ürünlerin bandrolü var mıdır?

Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilen sporcu gıdaları ürünlerinde bandrol uygulaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından konulan kural ve kanunlara uygun olarak ithal edilmektedir.

Sipariş verirken sorunlar yaşıyorum, ne yapmam gerekir?

Sipariş verirken yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili olarak bize Türkiye’ nin her yerinden bize 0 212 855 50 96 sabit hat 0532 334 22 56 numaralı müşteri destek hattımızdan veya info@fbmsupplement.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

%5 havale indirimi tüm ürünler için geçerli midir?

Evet. %5’ lik havale indirimi internet sitemizde satışa sunulan tüm ürünler için geçerli olup KDV dahil satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Havale indirimli siparişinizin kargoya verilmesi için %5 indirim sonrası tutarın net (herhangi bir komisyon düşülmeden) banka hesaplarımıza havale veya EFT yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.

Havale veya EFT yapabileceğimiz hesap numaralarınız nelerdir?

GARANTİ BANKASI
IBAN : TR95 0006 2000 6300 0006 2978 54

İŞ BANKASI
IBAN: TR78 0006 4000 0011 2430 1794 72

YAPIKREDİ BANKASI
IBAN: TR18 0006 7010 0000 0052 2091 51

FİNANSBANK
IBAN: TR70 0011 1000 0000 0058 2851 90

AL BARAKA
IBAN: TR47 0020 3000 0778 1374 0000

HESAP SAHİBİ : DELLA1 KİMYA VE KOZM.SAN.VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Haftasonu verilen siparişler hangi gün kargolanmaktadır?

Çalıştığımız kargo şirketleri Cumartesi günleri de çalıştığı için Cumartesi günü saat 14:00’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketleri Pazar günü çalışmadıkları için ise Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Ürün iade politikanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, info@fbmsupplement.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.

Kutunun içindeki Jelatin / Kağıt açılmış veya tam yapışmamış gibi duruyor?

Ürünler firmamıza direkt olarak hiç bir süreçte açılmadan gelip aynı şekilde açılmadan müşterilerimize gönderilmektedir. Dış kapağının etrafında açılmadığına dair plastik olan ürünlerde bile jelatinin tam yapışmadığını görebilirsiniz. Bunun sebebi yapıştırıcı maddenin. sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmemesi için minimum miktarda veya hiç kullanılmamasıdır.

Menşei ABD olan birçok markada kapağın altında herhangi bir koruyucu kağıt ya da jelatin bulunmaması üretim standartları gereği normal bir durumdur.

Menşei Avrupa olan ürünlerde ise kapağın altında bulunan kağıt ya da jelatin pres yöntemi ile makineler tarafından kapatılmaktadır. Ayrıca kağıt ya da jelatinin yapışkanlık etkisi zaman ile zayıflamaktadır. Avrupa’daki diğer kullanılan bir yöntem ise kapak açıldığı zaman jelatinin beraberinde kısmen çıkmasıdır. Yapışkanların sağlık açısından sorun yaratmaması için yakın zamanda Avrupa’nın da jelatin veya kağıt kullanımının da sona ermesi öngörülmektedir.

Kredi kartımı kaydetmem güvenli midir?

Kredi kartı bilgileri e-ticarette ödeme altyapıları için kritik öneme sahip güvenlik standardı olan PCI-DSS sertifikalı sunucularda %100 güvenlik saklanmaktadır. PCI DSS Veri Güvenliği Standartları internetten alışverişte güvenlik standartlarını belirleyen ve seviyelere göre sertifikalar veren bir yapıdır.